Tule tähista oma lapse sünnipäeva Nuti-Võluri õppeklassis!

Õppeklassi mahub kuni 12 last. Klass koos kööginurgaga on ürituseks avatud kolm tundi. Sünnipäevalast ootame 20 minutit enne algust ning pärast üritust on teil 30 minutit köögi korrastamiseks.

Sünnipäeva töötoa kava on üldiselt selline: 1,5 h juhendatud tegevused, 30 min snäkipaus, 30-40 min juhendatud tegevused, 30-20 tordi söömine ning sotsiaalsed mängud.

Hind 195.- eurot.

Pakette on võimalik tellida laupäeviti algusega kell 11.00

Töötoas kasutatavad vahendid, ülesanded jne valime koos teiega vastavalt laste vanusele, huvidele ja kogemusele. Näiteks võib töötoa esimene osa koosneda robotite ehitamisest ja teine osa inseneeriaülesannetest või keemiakatsetest koduste vahenditega.

Töötubade näidisteemad:

  • Lood ja ehitused LEGO klotsidega ja põrandarobotid

5-7–aastastele.

Vastavalt sünnipäevalapse huvidele ja sünnipäevaliste fantaasiale muutub klass just selliseks paigaks, millest unistada! Väikesed põrandarobotid on täisväärtuslikud fantaasiamaailma elanikud, keda on vaja õigeid asju tegema programmeerida ja miks mitte ka vastavalt teemale kostümeerida!

  • Lood ja ehitused LEGO klotsidega ning WeDo 2.0 või Spike Essential robotid ja programmeerimine

7-10–aastasele.

Kas on veel midagi toredamat, kui väga suures koguses LEGO klotse millest ehitada ja lisaks robotid, mis ehitised ka “ellu” äratavad!

  • LEGO Spike Prime robotite ehitamine

8-12–aastastele.

LEGO kõige uuemad robootikakomplektid ootavad sünnipäevalisi oma loovust ja fantaasiat tööle panema!

  • LEGO EV3 robotite mäkketõusu väljakutse

10-16–aastastele.

Teie käsutuses on EV3 robootikakomplektid ja ehitada tuleb masin, mis kõige püstisemast mäest üles sõidab. Alustame küngastest ja töötoa lõpuks oleme kõik tipus!

  • LEGO EV3 või Spike Prime robotitega FLL väljakutse

10-16–aastastele.

FLL – igal aastal uus ja põnev väljakutse! Ülesandeid matil erinevaid, mille vahel valida ja mida lahendama hakata. Töötoa lõpetame sõbraliku võistlusega.

  • Rakett69 inseneeriaülesanded
  • Keemiakatsed koduste vahenditega

Telli töötuba kirjutades nutivolur@gmail.com.