Kuue klotsi mänguminutite veebikursus 23.-30. aprill 2022

6K on praktiline tööriist nii õpetajatele kui ka lapsevanematele, et toetada mängu kaudu õppimist. Metoodika on välja töötatud Lõuna-Aafrika Vabariigis, organisatsioonis Care for Education ja käivitajaks on LEGO® Foundation.
Lõbusate ja lühikeste tegevuste kaudu kuue erksavärvilise LEGO® DUPLO® klotsiga saavad lapsed harjutada ja arendada oma mälu, suhtlemist, koostööd, liikumist ja loovust. Kuue klotsi mänguminutite jaoks on loodud üle 500 tegevuse, mis toetavad koolieelsete ja põhikooliealiste laste füüsilist, kognitiivset, sotsiaalset ja emotsionaalset arengut.
Koolitus toimub Moodle keskkonnas ja on avatud üks nädal. Veebipõhised kohtumised toimuvad laupäeviti, koolituse alguses ja lõpus, teised tegevused on osalejale vabalt valitud ajal nädala jooksul.

Koolituse hind ühele osalejale on 49.- eurot. Hind sisaldab võimalust läbida koolitus omas tempos, ühte komplekti klotse ja esimese ja teise taseme koolituse materjale ning kursuse lõpus väljastatakse kursuse läbinutele tõend.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt75256/domeenid/www.nutivolur.ee/htdocs/wp-content/themes/awpbusinesspress/comments.php on line 90

You must be logged in to post a comment