Nuti-Võlur avab suviti oma Rõuge robootikastuudio uksed, kus pakub LEGO robootika töötubasid kuni 8 inimesele. Töötoas saab 1,5 tunni jooksul ehitada ja programmeerida LEGO roboteid Spike Essential ja Spike Prime. Spike Essential sobib vanusele 5+ ning Spike Prime vanusele 7+. Ülemist vanusepiirangut pole ning kaasa saavad lüüa nii emad-isad kui vanaemad-vanaisad.

Robootikastuudio asub: Järvesaare talu, Tiidu küla, Rõuge, Võrumaa. Asume kohe Ööbikuoru villast järgmises majas.

Töötame suviselt ehk etteteatamisel. Helistada telefonil 5622 2872 või kirjutada nutivolur@gmail.com Samuti võib ühendust võtta FB sõnumite kaudu.

1,5-tunnise töötoa tasu on alates 30 eurost. 1-3 osalejat 30 eurot, iga järgmise osaleja eest lisandub 10 eurot. Osalejaks loetakse nii last kui lapsevanemat. Kaasa teevad kõik osalejad. Täiskasvanu saab valida, kas teeb koos lapsega sama ülesannet sama komplektiga või meisterdavad küll koos aga erinevaid asju. Peaasi, et kõigil oleks tore ja huvitav.

5-aastased lapsed saavad osaleda vaid koos täiskasvanust saatjaga või vanema õe-vennaga. Koolieelikud ja koolilapsed võivad osaleda omapäi. Sel juhul täiskasvanu toob lapse/lapsed kohale ja tuleb lapsele/lastele töötoa lõppedes järele (tulla u 5 minutit enne lõppu).

Väga on oodatud ka täiskasvanute grupid, sest LEGO robootika on pakub põnevust kõigile.

Robootika töötuba sobib:
1. lastele alates viiendast eluaastast (nooremate osas lepime eelnevalt kokku),
2. emadele ja isadele, vanaemadele ja vanaisadele,
3. täiskasvanutele, kel on huvi robotite ehitamise vastu,
4. sõpruskonnale koos millegi uue tegemiseks,
5. algajatele, kes isegi ette ei kujuta, mida tähendab robootika,
6. varem robotit ehitanutele, et veel midagi põnevat proovida.